Ekipi Yne

Skuadra jone

Stafi yne sigurohet qe klienti te perfitoje pikerisht ate qe i nevojitet, ne kohe rekord dhe shume sakte.

Erjon Dervishi

Web Designer

Rikardo Qoku

Creative graphic designer

Dritan Baha

Marketing Manager

Ne jemi nje staf I specializuar prej 5 vitesh ne industrine e hoteleri turizmit ku do te gjeni sukses absolut ne biznesin tuaj! Ne ju sjellim sukses ne hotelin tuaj duke ju bere vizibel ne te gjithe bote ne firmat me prestigjoze si booking.com, expedia.com, hrs.com, hostelworld.com, hotels.com, venere.com, hotelopia.com, hotel.info, hotel.de, trivago.com, tripadvisor.com etj. Ne bashkepunojme me shume hotele prestigjoze dhe te gjithe jane shume te kenaqur nga puna jone. Ejani tek zyra jone per me shume informacion dhe per me shume detaje. Vendimi i duhur sot krijon suksesin per te nesermen.

Partneret Tane: